czwartek, 4 czerwca 2015

#38 DCDC Wrocław 2015

Lorie 

W końcu mam chwilę, żeby napisać kilka słów o wyjeździe na DCDC do Wrocławia. Jak to typowy psiarz - nie było opcji żeby mnie tam nie było. Wraz z Emilią od Astry planowałyśmy wypad od roku i jak mówiłyśmy, tak zrobiłyśmy. Specjalnie w piątek pojechałam do Wrocławia, by w sobotę z rana móc odebrać Emilię. Całą sobotę i pół niedzieli spędziłyśmy w Parku Południowym. Miło było poznać tylu wspaniałych ludzi - m.in 


Niezwykle miło mi także było patrzeć na ludzi, którzy byli tak zaangażowani w swoją pasję i co najważniejsze w miłość do swojego psa. DCDC było dla mnie również formą nauki. Szczególną uwagę zwracałam na techniki rzutu dyskiem. Specjalnie kupiłam dwa i będę sama siebie szkolić.Zaskakująca jest ilość zdjęć, którą zrobiłam - czyli około 1200. Nie wiem jak udało mi się przez te dwa dni tyle zrobić. A co trudniejsze - próbuję je ogarnąć. Systematycznie przeglądam i dodaję na... uwaga, uwaga... mojego fanpage na fejsbuczkach ze zdjęciami. Chyba ta ilość zrobionych zdjęć skłoniła mnie do decyzji założenia stronki. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z tegorocznego DCDC we Wrocławiu, to zapewne znajdziecie je tutaj: 


Julia Zaborowska & Floyd

Nick
Kentucky

7 komentarzy:

 1. Trzeba znaleźć jakiś następny termin na spotkanie! :D Było super i zdecydowanie za krótko. Szkoda, że bez naszych czworonogów, ale i tak weekend zaliczam do bardzo udanych!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy Wam za spotkanie! :D

  PS. 1200 zdjęć przez 2 dni to nic przy takiej imprezie... :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ nie ma za co hah :D
   Co do zdjęć - pewnie taka ilość mnie zaskoczyła, bo w życiu nie zrobiłam tylu fotek w dwa dni :D

   Usuń
 3. Było miło Cię poznać! Mam nadzieje, że w Poznaniu się uda spotkać :-) Dziękujemy oczywiście za fotki ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak Ci zazdroszczę! Też bym chciała pojechać na coś takiego, jejku! *.*
  Zdjęcia sa super, piękny BC na samym początku! <3
  Pozdrawiamy.
  Saga-nasze-szalone-przygody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Pozostawione przez Was komentarze stanowią dla mnie wskazówkę jak mam prowadzić bloga i oczywiście motywują mnie do pracy z moim psem!

Jednak pisząc komentarz- zachowaj kulturę i patrz na ortografię!