sobota, 20 lipca 2013

#13 zawieszki ;)

Oczywiście, ostatnie 3 cyfry mojego numeru usunęłam, co by nie było :) 
Prawda,że prześliczne? Suzi ma tendencję do uciekania, najczęściej w czasie hucznych zabaw... kiedyś szukałam ją ponad godzinę, a sama wróciła. Mądra sunia ;) Teraz kiedy postanowi się przejść w samotności będzie miała takie cos przyczepione do obrozy, mysle,ze szybko wtedy ją odnajdziemy :)

Wczoraj próbowałyśmy aportować,wszystko poszłoby świetnie gdyby nie kury mojej babci -.-". Rzuciłam Suzce skarpetę zwiniętą w kulkę (xD), ona zaczęła po nią biec, a tu nagle kura to wzięła i lata po ogródku ze skarpetką. MASAKRA! mam juz ich troszke dosc! nic przez nie, nie mozna zrobic, bo wszedzie za mną łażą ...

8 komentarzy:

 1. Świetny identyfikator :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! imię na nim jeszcze lepsze hihi :D

   Usuń
 2. Daj mi jedną kurę .. ale serio . ;p szczegóły potem . ;D
  A ja nie usunęłam bo mi się nie chciało i nikt nie dzwoni ani nie pisze . ;c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leniu! :D
   to pisz o co z tą kurą na facebooku:D

   Usuń
 3. Identyfikator - ważna rzecz :). Ja jestem spokojniejsza jak mój pies ma go przy obroży czy szelkach, bo wtedy wiem, że w razie gdyby się zgubił nie trafi do schroniska (a jak trafi to szybciej do mnie wróci) i jeśli znajdzie go jakiś dobry człowiek to zadzwoni i mi go zwróci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się zgubi,a nie ma identyfikatora to warto popatrzeć w schroniskach :) :D ja tez teraz jestem spokojniejsza :P :)

   Usuń
 4. Świetna adresówka. Sami posiadamy i polecamy. Teraz na pewno szybko znajdziecie sunię podczas ucieczki(oby ich nie było ;) )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję,że ich nie będzie! :D

   Usuń

Pozostawione przez Was komentarze stanowią dla mnie wskazówkę jak mam prowadzić bloga i oczywiście motywują mnie do pracy z moim psem!

Jednak pisząc komentarz- zachowaj kulturę i patrz na ortografię!