środa, 23 kwietnia 2014

#24 Demon wciąż używa mózgu!

Kolejny dzień zakończony uśmiechem na twarzy. Dlaczego? Suzi dalej używa mózgu, ograniczone treningi jednak pomogły. Co ja się dziwię? kiedyś codziennie po 40min sesji. Teraz wszyściuteńko się zmieniło. Widzę swoje nastawienie, odmienione, mam gdzieś to, że możemy być gorsze od innych. Ważne, że jesteśmy najlepsze dla siebie. Kocham równowagę i zrozumienie panujące podczas treningu. Suzi pięknie dostawia, jeszcze z przysmakiem, ale co z tego? dopiero się uczymy, a z czasem będzie tylko lepiej. Opłacało się "męczyć" sukę od czerwca 2013 roku.
Ósemka też nam idzie lepiej.

Tak w ogóle, jak widzicie dalej interesuję się fotografią, zdjęcie robione Samsungiem S760, a całkiem dobrze wyszło. Widzicie- nie od sprzętu na 100% zdjęcie zależy.

Te, robione już Nikonem Coolpix P500Na weekend prawdopodobnie sesja Luśki PRT! nie mogę się doczekać ;) 


5 komentarzy:

 1. I to mi się podoba! :) Nie róbcie tego, co robicie, żeby być lepsze od innych. róbcie to dla zabawy! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne podejście! My z Zaciem też ćwiczymy tylko dla siebie, bo przecież najważniejsza jest więź, która tworzy się między psem, a człowiekiem. Taka, której nie da się już rozerwać. :)
  Stawiamy dopiero pierwsze, nieśmiałe kroki. Na pewno będę obserwować Wasze postępy, czekam z niecierpliwością na zdjęcia!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam Nikon'a Coolpix'a :)

  ocenialnia.blogspot.com --- buszo-wanie.blgospot.com

  OdpowiedzUsuń

Pozostawione przez Was komentarze stanowią dla mnie wskazówkę jak mam prowadzić bloga i oczywiście motywują mnie do pracy z moim psem!

Jednak pisząc komentarz- zachowaj kulturę i patrz na ortografię!